HAKKIMIZDA

Sandıklı Doğal Taş inandığı değerler ve çizdiği hedefler doğrultusunda bugüne kadar ürettiği sayısız projede % 100 başarıya ulaşmanın haklı gururuyla ve öz güveniyle bundan sonra da gerçekleştireceği tüm projelerde başarıyla tamamlayacak olmanın güvencesini vermektedir.

Sandıklı Doğal Taş

Sandıklı Doğal Taş 2000’den günümüze dek doğruluk, dürüstlük ve istikrar politikalarını gözeterek yapmış olduğu başarılı çalışmalarla inşaat sektöründe kökleşmiş örnek bir firmadır. Sandıklı Doğal Taş özellikle konut ve ticari yaşam alanları konusunda uzmanlaşmış ve bugün Türkiye’de inşaat sektörünün önde gelen andezit taşı tedarikçi firmalarından biri olmuştur.

Firmamız kurulduğu günden bu güne peyzaj, yürüme yolları, inşaat, dış cephe kaplama, taahhüt, villa, şömine, barbekü gibi alanında uzmanlık isteyen çalışmalar için andezit taşı temin etmiş ve sonsuz özverisini günümüz teknolojisiyle birleştirerek mükemmel bir altyapı oluşturmuş ve böylelikle günümüz koşullarına uygun, rahatlığın ve konforun sınırsızca hissedildiği alanlarda kullanılan Andezit taşı tedarikçisi olmuştur.
sandikli doğaltaş6

DEĞERLERİMİZ

Güven

Üretim, pazarlama, satış, teslim ve teslim sonrası verilen tüm taahhütleri harfiyen yerine getirerek müşterilerimize samimi, güvenilir, profesyonel hizmet sunmak. İşbirliği içinde olduğumuz müşteriye, çalışana, ortağa, tedarikçiye dürüst ve saygılı davranmak.

Kalite

Sandıklı Doğal Taş'ın her türlü projesi, farklı beklentilere üstün kaliteyle cevap verebilecek niteliktedir. Çalışmalarımızda mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknoloji kullanılarak daima yüksek kalite sağlanmaktadır. Sandıklı Doğal Taş standartları uluslararası kabul görmüş prosedürlere dayanmaktadır.

Vizyonumuz

Sandıklı Doğal Taş bilir ki; sektörün yapı taşlarından biri olmak, en ince ayrıntılardan yola çıkarak en mükemmeli hedeflemekle gerçekleşir. “Sıfır Hata” politikası Sandıklı Doğal Taş için hem bir hedef hem de bir başarıdır. Bu esasla tamamlanan ve devam eden projelerdeki her mühendislik detayı sürekli sorgulanır, yeniden incelenir ve daha iyi ve daha etkin sonuçlar için çözümler geliştirilir.

Misyonumuz

Andezit taşı sektöründe imalatçı olarak faaliyet gösteren Sandıklı Doğal Taş’ın misyonu ofislerinde, fabrikalarında ve ilgili tesislerinde insani değerleri ön planda tutarak doğanın ve çevrenin de her daim korunması gerekliliğini göz ardı etmeden planladığımız projeleri hayata geçirebilmektir. Bu anlamda gerçekleştirmiş olduğumuz tüm çalışmalarımız gerçekleştireceklerimizin teminatıdır. Maksimum müşteri memnuniyeti ilkesiyle müşteri ile aramızda kalıcı dostluklara dönüşen ilişkiler yaratmak en büyük değerimizdir…

Görüşmeye başla
Merhaba,
Andezite dair herşey burada!
Size nasıl yardım edebiliriz?